يک متن چهل تکه ای :
وقتی مشکلی داری به خدا نگو که خدايا من يک مشکل بزرگ دارم !
به مشکل بگو که من يک خداي بزرگ دارم !

خودم با اين متن کلی صفا کردم !

باهاتون که رودربايستی ندارم ! تصميم گرفتم اينجا را تبديل کنم به محلی برای ثبت وقايع خصوصی تر ! در حقيقت يکی ار چهل تکه وجودم !
شايدم به زودی توش دو نفری بنويسيم !

/ 12 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shohreh

سلام متن زيبايي بود . مرسي از تبريك در بلاگم. متشكرم. شب و روز خوش. با بهترين آرزوها.

bibi

نمی‌دونم تا به حال بهت گفتم يا نه که: خيلی محشری! هميشه سبز باشی مثل بهار

پژمان

خيلی تبريک می گم:) خيلی عاليه

bibi

اگه تو بی بی ديگه ای هم داری نمی‌دونم. ولی من ديبای ديگه ای ندارم. قابل تو رو نداشت. هميشه سبز باش چون خيلی دوستت دارم

شبگرد تنها

سلام دوست من ..... جالب بو د موفق باشيد وبدرود .

Sina

از جمله قشنگت ممنونم ...

scoop

سلام دوست قديمی اين روزها خيلی درگير هستم. از اينکه سر زدی ممنونم.

فرزاد

دوست گرامي در هفته گذشته با همت جمعي از متخصصين به طور کاملا خودجوش امکاني جهت وبلاگ نويسان پرشين بلاگ فراهم گرديده بود که هر صاحب وبلاگ به راحتي بتواند در وبلاگ خود عکس قرار دهد اين کار براي اينکه هزينه براي کسي نداشته باشه از يه سرور فري بنام http://members.lycos.co.uk استفاده کرده بوديم که اين سرور بطور رايگان 800000 سايت ديگر اعم از خارجي و داخلي رو هم برايگان فضا مي داد. تازه يه هفته بود شروع شده بود و تازه داشت جا مي افتاد که يه دفعه ISP معروف ندا به تنهايي و مستقل اقدام به بستن اين سرور و آدرس کرد و ما را از حداقل حقوق حضور در دنياي IT بي هيچ دليلي محروم نمود و مسئولين آن شرکت به هيچ عنوان جوابگو نبوده و حتي دليل اين امر را هم نمي گويند. لذا به خواطر خودمان بياييد از تنها راه حل اعتراض استفاده کنيم و تنها يک email به آدرس ندا(postmaster@neda.netو يا support@neda.net ) بزنيم و از آنها بخواهيم آدرس http://members.lycos.co.uk باز کنند يا علت بستن آن را اعلام کنند.

گلابتون

من نميتونم blogsky رو باز کنم . هم خوشحالم برات هم يک کمی نگران . مواظب خودت باش يک عالمه و تند نرو . بگذار همه چی آروم آروم پيش بره . اينم بدون که خيلی عزيزی . برام دعا کن

scoop

سلام من اپ کردم.خوبی؟